Progres pokonany!

WYGRANA Z PROGRESEM !

Piątkowego, wczesnego popołudnia w spotkaniu trzeciej kolejki Malopolskiej I ligi juniorów młodszych o miejsca 7-11, SMS ograł na Nowej Hucie - Progres' 2000 4:3! Był to dobry mecz naszego zespołu, szczególnie w pierwszej połowie. Od samego początku realizowaliśmy założenia taktyczne na to spotkanie, i przenosilo to efekty w postaciach bramek po dobrych składanych akcjach! Do przerwy prowadziliśmy 3:0!. Na druga polowie wyszlismy chyba za bardzo pewni siebie I za malo skoncetrowani. Szybko dostajemy dwie bramki po stałych fragmentach gry i po 5 minutach drugiej polowy bylo juz tylko 3:2... Na szczescie kilka minut później znów podwyższyliśmy wynik i kontrolowaliśmy już to spotkanie. Szkoda ze w ostatniej akcji dalismy sobie jeszcze strzelilć bramke.. Ale licza sie wazne 3 punkty!