Porażka na "boisku" Hutnika!

PRZEGRYWAMY NA NOWEJ HUCIE...

Wczorajszego popołudnia w spotkaniu II kolejki Malopolskiej I ligi juniorów młodszych o miejsca 7-11, SMS przegrał na Nowej Hucie 1:0..Od początku wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwy mecz dla naszej drużyny..Boisko przeszkadzało konstruowaniu akcji, przez co byliśmy zmuszeni grać dłuższymi podaniami.. Jedyna bramka w tym meczu padła bardzo przypadkowo, po wstrzeleniu piłki jednego z zawodników Hutnika, odbija się ona od "Łukiego" i wpadła do bramki.. Mieliśmy kilka sytuacji do wyrównania wyniku, ale niestety nic nie wpadło i przegrywamy 1:0..

__________________________________________________________________________________________

Hutnik Nowa Huta 1:0 SMS KRAKÓW

28' Łukasz Kadłubek (sam.)

Skład SMS: Matwiejków - Kot, Kadłubek, Kasia, Wójcik - Rokicki (71' Piwowar), Suslo, Kania, Brania, Tarasek - Stasik.

Nie zagrali: M.Kasperowicz, K.Zacharek, B.Witek, N.Myrda, M.Piątek (wszyscy kontuzja)