Remis w Nowym Saczu..!

TYLKO JEDEN PUNKT WYWOZIMY Z NOWEGO SĄCZA..

Wczorajszego popołudnia w spotkaniu rozpoczynającym walkę o miejsca 7-11 w Malopolskiej I lidze juniorów młodszych, SMS tylko zremisował w Nowym Sączu z miejscową Biegoniczanka 1:1.. Od samego początku mecz przebiegał pod dyktando SMS-u.. przez co w 19 minucie objelismy prowadzenie po bramce Grzeska Stasika. Gospodarze czychali głownie na kontry. W drugiej polowie mimo wielu dogodnych sytuacji naszej drużyny do podwyzszenia wyniku.. nie udało się zdobyć choć jeszcze jednej bramki, za co zostaliśmy ukarani w ostatniej minucie po glupiej stracie w środku pola i tylko remisujemy.. Kolejny mecz nasza drużyn, rozegra w następną sobotę o godzinie 15:30 a naszym rywalem będzie Hutnik Nowa Huta.
__________________________________________________________________________________________
Biegoniczanka Nowy Sącz 1:1 SMS KRAKÓW
19' Grzegorz Stasik (As. K.Zacharek)
79' ? (Biegoniczanka)

Skład SMS: Kasperowicz - Kot, Kadłubek, Kasia, Zacharek (64' Piwowar) - Wójcik, Suslo, Kania, Stasik, Tarasek - Witek.

Nie zagrali: H.Opyrchał, B.Rokicki, M.Brania, N.Myrda, M.Piątek (wszyscy kontuzja)